контакт

ОФІС КОМПАНІЇ

C-L Sp. z o.o.
NIP: 839-25-88-250
REGON: 771235157

 

Районний суд Гданська-Пульноцка в Гданську VIII Господарський відділ Національного судового реєстру 0000193417

 

Акціонерний капітал: 180 000,00 PLN

КОНТАКТНІ ДАНІ

Адреса
Redzikowo
ul. Przemysłowa 14
76-200 Słupsk

 

Телефон
(+48) 59 845 22 83


E-mail

cl@c-l.pl

Логістичний центр

Логістичний центр Gliwice
ul. Portowa 28, budynek G
44-100 Gliwice
E-mail: cl_gliwice@c-l.pl

 

Grzegorz Kaleta – керівник
Телефон: (+48) 698 102 368
E-mail: g.kaleta@c-l.pl

Технолог

Jerzy Miśków
Телефон: (+48) 604 42 04 51
E-mail: j.miskow@c-l.pl

 

 

Artur Cyganek
Телефон: (+48) 882 121 918
E-mail: a.cyganek@c-l.pl

НАПИШІТЬ НАМ

Форма




    * Обов язкові поля

    * Ця сторінка захищена механізмами reCAPTCHA, тому вони застосовуються до неї Політика конфіденційності та Загальні положення та умови Google.

    Mazowsze

    Daniel Zapolski
    тел.: (+48) 608 383 732
    E-mail: d.zapolski@c-l.pl

    Podkarpacie

    Bożena Zimny
    тел.: (+48) 608 414 605
    E-mail: b.zimny@c-l.pl

     

    Tomasz Zimny
    тел.: (+48) 604 585 575
    E-mail: t.zimny@c-l.pl

     

    Fax: +48 16 627 11 73

    Śląsk

    Marcin Pasek
    тел.: (+48) 881 093 260
    E-mail: bok@c-l.pl

    Партнери

    Laminopol sp. z o.o.
    Redzikowo
    ul. Przemysłowa 14
    76-200 Słupsk

    тел.: (+48) 59 845 34 63
    Fax: (+48) 59 845 29
    E-mail: centrala@laminopol.com

    www.laminopol-dystrybucja.com.pl
    Connector sp. z o.o.
    Niepruszewo
    ul. Modrzewiowa 1
    64-320 Buk

    тел.: (+48) 61 653 17 00
    тел.: (+48) 61 896 85 50
    E-mail: info@connector.pl

    www.connector.pl

    Rumunia

    SC C-L Composites Distribution SRL
    Str Telega nr 6
    Sector 1
    Bucuresti

    General Manager – Emilia Szitas
    тел.: (+40) 728 903 093
    E-mail: emilia.golita@c-l.ro

    Sales Manager – Anca Paduraru
    тел.: (+40) 737 012 129
    E-mail: anca.paduraru@c-l.ro

    Sales Manager – Lucian Simionca
    тел.: (+40) 724 464 464
    E-mail: lucian.simionca@c-l.ro

    Ц-Л Україна

    Директор: Гринчак Олександр
    тел.: +38-067-555-85-70
    e-mail: grynchak250184@gmail.com

    Менеджер зі збуту: Павх Петро
    моб.: +38-067-67-65-242
    e-mail: lviv.01@c-l.com.ua

    Менеджер ЗЕД: Скобало Олег
    моб.: +38-067-67-65-260
    e-mail: lviv@c-l.com.ua

    Адреса складу у Львові: м. Львів, вул. Городоцька 357

    Key Account Manager C&E Europe

    Artur Janowski
    тел.: +48 881 093 260
    E-mail: bok@c-l.pl

    Area Sales Specialist C&E Europe

    Anna Leczek
    Phone: +48 532 758 053
    E-mail: a.leczek@c-l.pl

    http://www.c-l.eu